Denizli Güvenlik Sistemleri Denince Akla ilk Gelen isim TEKNOTEK’ tir.

11 Yıllık Sektör bilgisi ile Türkiye’ nin Farklı Bölgelerinde Yaptığımız Çalışmalar Neticesinde, Geniş Referans Ağına Sahibiz. Başta Denizli ve ilçeleri Olmak üzere Ege Bölgesinde Bulunan; Aydın, Muğla, Manisa, İzmir ve ilçeleri gibi pek çok yerde hizmet verdik. Siz değerli müşterilerimizin destekleri sayesinde hizmet vermeye devam edeceğiz.

 

TEKNOTEK Denizli Güvenlik Sistemleri

TEKNOTEK Denizli Güvenlik Sistemleri

2015 Yılında Açılan TEKNOTEK, Zayıf Akım Güvenlik ve Bilişim Teknolojileri Sektöründe Hizmet veriyor. Bunları başlıca Sıralamak Gerekirse; Güvenlik Kamerası, Hırsız Alarmı, Yangın Alarmı, Network Alt Yapı, Geçiş Kontrol Sistemleri, Haberleşme, Trafik Denetleme, Akıllı Ev Sistemleri ve İnterkom Sistemleri ‘dir. Tüm bunların yanısıra asıl uzmanlık alanımız bilgisayar teknolojileridir. Denizli ‘de Bulunan birçok kurumsal firmaların, Server, Yazıcı, Bilgisayar ve ERP Yazılım Hizmetini Vermekteyiz. Yıllık ve Aylık Bazda Periyodik Bakım Hizmetlerimizde Mevcuttur. İş Aksamalarına Neden Olan Arızalara Denizli il sınırları içerisinde en geç 24 Saat içinde müdahale ederek çözüm sağlıyoruz.

Bilişim Teknolojileri Sorun Çözümlerimiz 2’ye ayrılır;

LOKAL (Yerinde) Çözüm;

TEKNOTEK, müşterilerinin arıza bildirimlerine müteakip en geç 24 saat içerisinde soruna yerinde çözüm bularak, İş aksaklıklarının önüne geçmektedir. “LOKAL (yerinde) Çözüm” hizmetimizden yıllık/aylık periyodik bakım sözleşmesi imzaladığımız müşterilerimiz yararlanabilmektedir.

ONLINE (Uzaktan) Çözüm;

TEKNOTEK, Ekibinin Denizli il sınırları içerisinde bulunmadığı zamanlarda, arıza bildirimine müteakip en geç 24 saat içerisinde soruna çözüm bulmak için gerek internet üzerinden Online, gerekse telefon ile uzaktan destek olmaktadır. Bu hizmetimizden periyodik bakım anlaşması bulunan müşterilerimiz faydalanmaktadır.

Referanslarımız

Başta Denizli Büyükşehir Belediyesi, Pamukkale Belediyesi, Merkezefendi Belediyesi, Ceza İnfaz Kurum Müdürlüğü, Denizli Milli Eğitim Müdürlüğü gibi sayısız referansa sahip olan TEKNOTEK. 4 Yıl gibi kısa bir sürede şirket profilini geliştirmiş, her geçen gün referans ağını genişletmeyi ilke edinmiştir. Tüm çabası mutlu müşteri kazanmak olan TEKNOTEK, güvenliğe ve kaliteye önem veren müşteri odaklı bir firmadır. Referanslarımız arasındaki başlıca diğer firmalar ve kurumlar; Denizli Sağlık Bakanlığı, Tapu ve Kadastro, Sosyal Güvenlik Kurumu, Bosch, Atasay, İstikbal, Sümerpark Alışveriş Merkezi, Forum Çamlık Alışveriş Merkezi, Denizli Aras Kargo, Denizli Dry Center, Denizli Deepair Soğutma Sistemleri.

Referanslarımız Arasında Yer Almak Ayrıcalıktır…!

 

3 Responses

  1. Isyerime taktirmak istiyorum aradim ulasamadim. Beni ararmisiniz [Bu Mesaj Otomatik Olarak Gizlendi].

  2. Tabiki, ister yerinizde ister yerimizde, ürünlerin satışını ve montajı yapmadan önce kontrol edip denemek en doğal hakkınız.! İletişim Kısmından bizimle irtibata geçebilirsiniz.! İyi Günler Dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.