Teknolojide TEK Çözüm

MSI GeForce RTX 2080 Gaming X Trio 8GB 256Bit GDDR6 Ekran Kartı

/
/
MSI GeForce RTX 2080 Gaming X Trio 8GB 256Bit GDDR6 Ekran Kartı
İndirim!

MSI GeForce RTX 2080 Gaming X Trio 8GB 256Bit GDDR6 Ekran Kartı

GEFORCE RTX 2080 GAMING X TRIO

8.720,00 KDV Hariç

Stokta yok

Açıklama

GEFORCE RTX 2080 GAMING X TRIO
Yeni MSI GAMING TRIO serisi, ön yüzündeki siyah ve kurşuni gri tonların gösterişli yapısına uyum sağlayan fırçalı metal arka plakaya sahip. Ön vey an kısımlardaki RGB efekleri, MSI’ın Mystic Light yazılımı ile kontrol ediliyor ve sisteminizdeki diğer RGB bileşenlerle senkronize edilebiliyor.
GK40
PIRIL PIRIL BİR PERFORMANS
MSI Mystic Light kullanarak milyonlarca renk ve ön tanımlı efektler arasından istediğinizi seçerek kendi renk temanızı oluşturun.
GK40
MYSTIC LIGHT SYNC
Mystic Light Sync uygulamasının rahatlığı sayesinde diğer markalara ait RGB özellikli bileşenleri bile ister PC, ister akıllı telefon üzerinden kontrol edebilirsiniz.
GK40 GK40
TORX FAN 3.0
MSI’ın efsanevi 3 fanlı termal tasarımının en yeni sürümünde her biri çift rulmana sahip 3 adet yepyeni TORX 3.0 fan kullanılıyor ve düşük sıcaklıkta kararlı performans garantileniyor.
GK40
ÇİFT RULMAN
Çift rulman özelliği, benzersiz MSI TORX 2.0 fanlara daha güçlü ve dayanıklı bir yapı kazandırır. Böylece yıllar boyu akıcı bir oyun deneyimi yaşarsınız. Aynı zamanda yük altında bile neredeyse tamamen sessiz bir dönüş gerçekleştirdiği için uzun soluklu ve yoğun oyunlarda bile ekran kartınız sessizce soğutulur.
GK40
AERODİNAMİKTE USTALIK DEVRİ
Aerodinamik alanında gelinen en son nokta ile üretilen soğutma bloğu, etkin bir ısı giderimi sağlamak üzere optimize edildi. Sıcaklık düşük, performans yüksek!
GK40 water repellent
AFTERBURNER
Dünyanın en çok tanınan ve kullanılan ekran kartı hızaşırtma aracı olan MSI Afterburner, ekran kartlarınız üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar. Ayrıca donanımıza ait son derece detaylı bir bakış sunan bu yazılım, fan profillerini özelleştirme, benchmark testleri ve video kayıt gibi bazı ek özelliklere de sahiptir.
afterburner logo afterburner screen

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.