Teknolojide TEK Çözüm

LIGOWAVE DLB 5-90 5GHZ 18DBI

/
/
LIGOWAVE DLB 5-90 5GHZ 18DBI

LIGOWAVE DLB 5-90 5GHZ 18DBI

LIGOWAVE DLB 5-90 5GHZ 18DBI ANTEN+DIŞ ORTAM ACCESS POİNT

1.055,00 KDV Hariç

6 adet stokta

Açıklama

LIGOWAVE DLB 5-90 5GHZ 18DBI

80.000 pps paket taşıma kapasitesine sahiptir.cihaz 5 Ghz’dir. 5-90 modeli 10/100 mbit destekleyen ethernet portunu üzerinde barındırır. 170 Mbps kapasiteli yüksek çıkış gücüne sahiptir ve 29 dBm radyo kartı mevcuttur.Cihazda entegre 18 dBi çift kutuplu 90 derece sektör anten mevcuttur. Mekanik anten parametre değişimini yapmak ve farklı işletim modları için (AP veya CPE) en iyi performansı elde etmek için eşsiz bir mekanizmaya sahiptir.5 ve 10 MHz kanal desteği gürültülü ortamlarda istikrarlı performans sağlar. 3kV ve 1 kV hat koruması sert hava koşulları ve dengesiz elektrik tesisatı akımlarını engeller.Noktadan Noktaya (PTP) ve Çoklu Noktaya (ptmp) veri aktarımı olabilecek şekilde bütünleşik olarak üretilmiştir. PTMP Modunda 7 km yayın mesafesi sağlayabilir.

İşletim Sistemi

Yeni işletim sistemi ağlar için gerekli tüm özellikeri içerier.Kullanıcı arayüzü duyarlı tasarım ile HTML 5 teknolojisi kullanılarak inşa edilmiştir. Yeni özellikler arasında IPv6 köprü ve yönlendirici desteği, SSDP ve Bonjour aygıt keşfi seçenekleri, esnek trafik şekillendirme ve SSTP istemcisi vardır.iPoll protokolünü kullanarak yeni nesil DLB cihazlar ve Deliberant Apc serisi ile uyumludur. Firmware görüntü elde etmek için Apc cihazlarda v.7.0 veya üstünün yüklü olması gerekmektedir.

 

iPoll 3 Geliştirilmiş Performans Protokolü

LigoWave iPoll Ptmp iletim tıkanıkları ve PTMP kablosuz tesislerde oluşan çatışmaları engellemek için özel olarak geliştirimiş bir teknolojidir.Noktadan çoklu noktaya aktarımlarda bant genişliği düşüşleri ve kopma meydana gelir. Noktadan Çoklu Noktaya(PTMP) aktarım bağlantılarında iPoll performans sorunu vb durumları yok etmek için tasarlanmıştır.

 

Hotspot Senaryo Desteği

v7.52 Infinity firmware görüntüden başlayarak açık hotspot ve diğer ilgili uygulamalar için LigoDLB serisi cihazlarda kullanılabilir.DLB cihazlar açık hotspot ağları için erişim noktalarına dönüştürülür ve noktadan-noktaya ya da noktadan çok noktaya bağlantıişlevselliğini yükseltir..

 

WNMS Yönetim Yazılımı

WNMS Yönetim Yazılımı herhangi bir ağ alt yapısı üzerinde yapılandırmalarınızı ve güncellemelerinizi sağlayabileceğiniz sistem mirasine sahiptir. Ölçeklenebilir(bir çok akıllı cihazda boyutlanabilir)tasarıma sahiptir. WNMS küçük ve büyük ağ yapılandırmalarınız için uygundur.WNMS ile küçük ve büyük ağ yapılandırmalarınızda yöneticiler atayabilirsiniz.İzlenen cihazlar ile ilgili tüm bilgileri(MAC,Seri numarası,IP,firmware sürümü) WNMS sunucusunda depolanır.Tek bir yerde bilgi depolama ihızlı arama ve veri transfer seçenekleri ve basit envanter yönetimini WNMS Yönetim Yazılımı sizlere sunmaktadır.Uyarı mesajları ve bildirimler WNMS gösterge tablosunda gösterilir.sisteminizde herhangi bir sistem sorunu meydana geldiğinde e-posta ile Yöneticileri ve kişileri uyarır, Uyarının yapıldığı tarihleri ve hata analizlerinin bir listesini sunucusunda depolar. Güncel versiyonu V1.2 ile 3. Şahıs cihazlara SWEAP işlevini kullanarak destek verebilme ve mobil desteği sizlere sunar.

 

 

WNMS Bulut Tabanlı Kablosuz Ağ Yönetim Sistemi

WNMS Bulut Tabanlı Kablosuz Ağ Yönetim Sistemi kablosuz ağlarınızı yönetmeniz için ideal bir seçenek olacaktır.Bulut yapısı sayesinde kendi bulut sunucunuza bir kaç dakikada sahip olabilirsiniz.Maksimum 20 adet yönetilebilir cihaz kapasiteli deneme hesabı ile kayıt veya abonelik ücreti ödemeden yönetim sistemini deneyebilirsiniz.Aşağıdaki Video ile detaylı olarak bulut sistemine nasıl sahip olabileceğinizi inceleyebilisiniz.

WNMS Mobil

WNMS Mobile WNMS (Kablosuz Ağ Yönetim Sistemi) sunucusu tarafından izlenen cihazlar için bir Android tabanlı istemci uygulamasıdır. WNMS Mobil ağ işletim merkezi ; koordinatörler, bakım personeli ve destek mühendisleri için tasarlanmıştır. WNMS ile ağ ve düğüm sorunlarını tanımlar ve hızlı bir şekilde sorunları çözmek için bir sorumlu kişi ataması yapabilirsiniz.

 

WNMS MOBİL VERSİYONU 1.0 ŞUNLARI YAPAR:

Kullanılabilir ağları ve cihazları listeler

WNMS içine cihazları kaydeder. Uygulama Android cihazdan koordinatlarını kullanabilirsiniz

Tüm cihazlarınızın bağlantı kalitelerini sesli uyarıları ile listeler

Her kullanıcı için Yapılacaklar listesi verir

Esnek veri filtreleme yeteneklerini sağlar

Link Calc

Link Calc bağlantı planlanlama aracıdır. Bu araç anten yüksekliği, kazanç arasındaki coğrafi bilgileri, güç iletimini, diğer faktörleri hesaplamak ve locasyonunuza en uygun ürünü seçmek için idealdir.Buna ek olarak özel hesaplamaları Hesap Ultimate Bağlantı aracı ile kullanabilirsiniz. Bu araç ücretsizdir ve kullanım için kayıt gerçekleştirmeniz yeterli oalcaktır. Bağlantılarınızı ,oluşturduğunuz köprüleri ve veritabanını PDF olarak indirmek yayınlamak mümkündür.

LigoWawe App

LigoWawe App Kablosuz Installer App çalışma alanında kablosuz bağlantı çalışma sürecini hızlandırmak için tasarlanmış bir uygulamadır. Android tabanlı taşınabilir cihazlar için geliştirilmiştir ve mevcut fonksiyonların bir kısmı da 3. parti ekipmanlarla kullanılabilir. Ancak App genel itibari ile LigoWave ürünleri ile kullanmak üzere tasarlanmıştır.

 

APP AŞAĞIDAKİ AVANTAJLARI SAĞLAMAKTADIR;

Harita üzerinde bir lokasyondan diğer lokasyondaki cihazı bulma

Tablet ve talefonunuzda bulunan ütmleşik kamera ile uzaktaki cihazın tam yerini gösterebilme

Taşınabilir cihazlarda bildirimleri ve raporları sesli gösterebilme

Farklı paket boyutları ile test link performansı ölçme ve PPS ölçme

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.