Teknolojide TEK Çözüm

Bosch – AMAX 2100 Kablolu Alarm Seti

/
/
Bosch – AMAX 2100 Kablolu Alarm Seti

Bosch – AMAX 2100 Kablolu Alarm Seti

Bosch AMAX 2100 Kablolu Temel Set

460,00 KDV Hariç

Açıklama

Eviniz ve İşyeriniz Akıllı Alarm ile Güvende!

Dünya markası Bosch kalitesiyle geliştirilen Biges 365 Akıllı Alarm sistemleri ile eviniz ve işyerinizde yaşanabilecek birçok olumsuz duruma karşı her an hazırlıklı olun, güvenli ve konforlu bir hayata kavuşun.

Hırsızlık
Ev veya işyerinize izinsiz yapılan girişler söz konusu olduğunda, mobil uygulama üzerinden anında bilgilendirilir, Biges 365 Alarm Merkezi operatörleri de öncelikle sizden onay alarak ihtiyacınız var ise Emniyet güçlerini yönlendirir ve gereken müdahalenin yapılması sağlanır.
Sağlık
Gerçekleşebilecek acil sağlık durumunda hangi numarayı arayacağınızı düşünmenize gerek kalmaz. Yalnızca alarm paneli tuş takımında ilgili tuşlara basmanız yeterli. Biges 365 Alarm Merkezinin uzman operatörleri, acil sağlık yardımı almanız için gerekli yönlendirmeleri yapar.
Yangın
Alarm sisteminizin kurulu olduğu mekanda oluşabilecek yangın tehlikesi durumlarında, tuş takımı üzerindeki yangın tuşlarına basarak Biges 365 Alarm Merkezine acil durum sinyali gönderebilirsiniz. Bu sayede adresinize anında itfaiye yönlendirmesi yapılması sağlanır.
Panik
Herhangi bir panik anında, alarm sisteminiz kurulu olmasa bile gönderebileceğiniz özel bir panik sinyalidir. Panik butonu veya tuş takımı üzerinden gönderdiğiniz panik sinyali, operatörlerimiz tarafından öncelikli olarak değerlendirilir ve derhal Emniyet güçleri yönlendirilir.
Gaz Kaçağı
Evinizde veya işyerinizde ilgili dedektörlerin yerleştirildiği ortamlarda gaz, duman veya ısı algılaması halinde devreye giren bir hizmettir. Alarm sisteminizden gelen acil durum sinyali ile birlikte, operatörlerimiz öncelikle size, daha sonra ilgili birimlere haber verebilir.
Su Baskını
Su baskın dedektörlerinin su seviyesinin, istenilen düzeyin üzerine çıkması durumunda, alarm sisteminiz tarafından Biges 365 Alarm Merkezine bir sinyal iletilir. Uzman operatörlerimiz durumu değerlendirerek size bilgi verir ve olaya en kısa sürede müdahale edilmesi sağlanır.

Akıllı Alarm Sisteminizi Kolayca Kontrol Edin ve Yönetin

Dünyanın neresinde olursanız olun, akıllı alarm sisteminizi mobil uygulama üzerinden uzaktan aktif hale getirin, devre dışı bırakın ve dilediğiniz gibi yönetin.

Ek bilgi

Beden

38, 39, 40, 41

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.