Dell EMC Dünyanın En Çok Satan Sunucu Portföyü: PowerEdge 14G

0
1
Dell EMC

Dell EMC Dünyanın En Çok Satan Sunucu Portföyü: PowerEdge 14G

Dell EMC, PowerEdge 14G sunucularını duyurdu. Bu sunucular basitleştirilmiş sistem yönetimi sayesinde kullanıcılara güvenli ve optimize bir çözüm sunmanın yanı sıra aynı zamanda performanslarını güçlendirmelerini sağlıyor. Dell EMC, dünya genelindeki müşterilerinin genişleyen uygulama yelpazesini ve iş yükü gereksinimlerini hedefliyor. Kullanıcılarının altyapılarını optimize etmelerine yardımcı olmak amacıyla tasarlanan, en gelişmiş ve yönetimi kolay PowerEdge 14G sunucu portföyünü tanıttı. Dell EMC World tanıtımı 2017’de yapılan   14. nesil PowerEdge sunucu portföyü ödüllü tasarıma sahip. Bu tasarım kullanıcıların güvenebilecekleri uçtan uca, tamamen esnek ve yenilikçi bir çözüm sunuyor.

Dell EMCDell EMC PowerEdge 14’üncü nesil sunucular, müşteri odaklı bir şekilde tasarlandı. Buradaki amaç, en kapsamlı web ve kurumsal tabanlı yüksek ölçekli uygulamalarda fiyat-performans optimizasyonu sağlamaktır. Bu yeni portföy, depolama, işleme ve bellek teknolojilerindeki en son yeniliklere sahiptir.

Yepyeni Sunucular Modern Veri Merkezinin Yapı Taşını Oluşturuyor

PowerEdge sunucular, modern veri merkezinin temelini oluşturuyor. Kullanıcıların BT dönüşüm amaçlarına ulaşmalarını sağlamak amacıyla daha fazla ve daha hızlı yenilik yapmalarına imkan tanıyor. Ölçeklenebilir iş mimarisi, akıllı otomasyon ve tümleşik güvenlik özellikleri sayesinde kullanıcıların BT kaynaklarındaki açığın kapanmasını sağlayarak işlerini dönüştürmelerine de yardımcı oluyor. Yeni sunucu portföyü optimize edilmiş, performansı hızlandırılmış ve depolama çözümleri geliştirilmiş. Bu sayede kullanıcıların yazılım tanımlı veri depolama ve hiper yakınsanmış altyapı kurulumunu hızlandırmasını daha kolay hale getiriyor.

PowerEdge 14G ile Uçtan Uca Güvenlik

Dell EMC, son iki nesildir PowerEdge sunucularının sağladığı güvenilirlik konusunda önemli gelişmeler gösterdi. PowerEdge, sağlam ve güvenli yapısı sayesinde kullanıcılarına sunucularını korumasında ve onarmasında yardımcı oluyor.

  • Şifreli Başlatma: Şifreli başlatma sistemi, uçtan uca sunucu güvenliği ve genel veri merkezi güvenliği sunuyor. Sistem, Intel Boot Guard korumasının yanı sıra otomatik BIOS kurtarma gibi özelliklere sahip. Yeni OpenManage Enterprise ise kullanıcılara işletimsel esneklik olanığı sunarken aynı zamanda yüksek sunucu güvenliği de sağlıyor.
  • Sistem Kilitleme: PowerEdge’in sistem kilitleme özelliği, kullanıcılarını her türlü sistem değişikliği girişimi konusunda uyarıyor. Sistem yazılımının zararlı değişikliklere karşı güvence altına alınmasını sağlıyor.
  • Sistem Silme: Kullanıcıların sunucularından güvenli ve hızlı bir şekilde veri silmesine yardımcı oluyor.  Ayrıca yeniden başka bir amaca uygun hale getirmesini sağlıyor.
Bir Ziyaretçimiz Şuan Bu Konuyu Okuyor :  Bilgisayarlardaki Yeni Tehdit: Statinko

Yeni Nesil PowerEdge Sunucu Portföyü

Yeni nesil Dell EMC PowerEdge sunucuların duyurulan ilk modelleri, en son Intel® Xeon Scalable işlemcilere sahip R640, R740, R740XD, R940, M640 ve FC640 ve C6420 sunucuları içeriyor. Yeni PowerEdge sunucular, en zorlu uygulamalar karşısında ve ortamlarda bile operasyonel verimlilik ve esneklikte farklı ölçekte artış gösteriyor.

Lütfen Konuya Oy Verin
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Konu Hakkında Yorum Yap

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsun? Düşüncelerin Bizim için Önemli..